Dział Handlowy Artenmedia zajmuje się wprowadzaniem do dystrybucji nowych produktów i marek oraz wsparciem marketingowym. Zapraszamy do współpracy producentów i odbiorców hurtowych – hurtownie farmaceutyczne, kosmetyczne, sklepy, drogerie, apteki.

Dystrybucja

Mydełko Naturalne z nanosrebrem

Mydełko z nanosrebrem

Mydło z aktywnymi substancjami leczniczymi, opracowane przy współpracy lekarza dermatologa–wenerologa i specjalistycznych laboratoriów badawczych. Nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki, szczególnie polecane dla alergików. Zawiera Nanosrebro, które niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Produkt dostępny w postaci kostki (100g) oraz w płynie (500ml). Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mydelkoznanosrebrem.pl.

Linia kosmetyków AtomusKosmetyki Atomus

Linia kosmetyków zawierających nanosrebro – szampon do włosów, żel pod prysznic, antyperspirant w kulce. Wszystkie produkty dostępne w dwóch wersjach zapachowych – dla kobiet i dla mężczyzn. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mydelkoznanosrebrem.pl.

Mydło Dziegciowe BiotarBiotar - mydło dziegciowe

Specjalne mydło z zawartością dziegciu brzozowego, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry podrażnionej, łuszczycowej, trądzikowej, tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Dzięki specjalnym właściwościom dziegciu brzozowego ma działanie przeciwgrzybicze, antybakteryjne, przeciwłojotokowe, przeciwświądowe. Mydło może być stosowane jako preparat uzupełniający kurację przeciwłuszczycową, przeciwłojotokową, przeciwtrądzikową.

LICUR7000 – suplement dietyLICUR7000

Naturalny suplement diety. 185 razy bardziej wchłanialna (od standaryzowanego 95% ekstraktu z czystej kurkumy) kurkumina w skutecznej formie opatentowanych kapsułek. Maksymalnie absorbowana płynna kurkumina utrzymuje się w osoczu przez 24 godziny. Innowacyjna formuła dla najbardziej wymagających.

 

Kogo zaopatrujemy

Dostarczane przez nas produkty znajdą Państwo w ofercie hurtowej: NEUCA SA, PGF SA, Hurtownia DARY NATURY oraz w sprzedaży detalicznej w sieciach: Apteki Dbam o Zdrowie, Apteki Dobrych Cen, Apteki Świat Zdrowia.

Sprzedaż detaliczna

Powyższe produkty dostępne są także w sprzedaży detalicznej poprzez sklep internetowy samedobra.pl